blank

II miejsce na Mistrzostwach Powiatu w Siatkowej Piłce Plażowej chłopców

pilka plazowa23 maja na obiektach sportowych czarnkowskiego OSiR-u rozegrane zostały Mistrzostwa Powiatu w Siatkowej Piłce Plażowej chłopców. W rywalizacji udział wzięło siedem zespołów z pięciu szkół naszego powiatu: LO Czarnków, LO Trzcianka, ZST Trzcianka, PZS Czarnków i ZSP Czarnków. Turniej został rozegrany systemem pucharowym, czyli każdy przegrany mecz eliminował drużynę z dalszej rywalizacji.

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Czarnkowie reprezentowali: I zespół – Dawid Kurlapski, Gracjan Dymek, II zespół – Bartosz Kluczka, Krzysztof Wedeman. Naszemu drugiemu zespołowi nie poszczęściło się i musieli się pożegnać z zawodami już po pierwszej rundzie. Natomiast pierwszy zespół w składzie Dawid Kurlapski i Gracjan Dymek po bardzo wyrównanych i emocjonujących meczach uległ dopiero w finale zespołowi z ZST w Trzciance zajmując ostatecznie II miejsce. Gratulujemy!

Wyniki końcowe:

Miejsce I ZST Trzcianka

Miejsce II ZSP Czarnków

Miejsce III LO Trzcianka

Opiekun: Piotr Kłos

 

filmy

erasmus plus

 

baner vulcan 1
steico klasa patronacka
szk odkrywcow 
 bip logo
 
 
 
szkola_humanitarna

dp

ecdl
 

szk_bez_przem_log

cert1
logo top
 godło

 

JMod Facebook Slider Likebox

Ta strona używa ciasteczek w celu usprawnienia korzystania z niej. Dowiedz się więcej tutaj.

Akceptuję ciasteczka z tej domeny.

EU Cookie Directive Module Information