blank

DZIEWCZYNY Z GÓRKI PRAWIE NA SZCZYCIE

pilkarki reczne zsp23 maja 2017r. reprezentacja szkoły w piłce nożnej wzięła udział w „II Otwartym Charytatywnym Turnieju Piłki Nożnej Dziewcząt o Puchar Wójta Gminy Lubasz”. Turniej został zorganizowany przez Edukację Lubasz, aby zebrać pieniądze na leczenie chorego na białaczkę limfoblastyczną Bartosza Chmielewskiego oraz na wózek inwalidzki dla Agaty Bilskiej. W zawodach wzięło udział 6 drużyn: ZSP Czarnków, Gimnazjum Romanowo, Gimnazjum Lubasz, Gimnazjum Drawsko, Gimnazjum Młynkowo oraz Edukacja Lubasz.

Nasza reprezentacja trafiła do grupy A. W pierwszym meczu pokonaliśmy Gimnazjum Lubasz 5:0, w drugim meczu przegraliśmy z Młynkowem 2:1. Te wyniki umożliwiły nam awans do półfinałów, gdzie naszymi przeciwniczkami były piłkarki Edukacji Lubasz. Po bardzo zaciętym i emocjonującym meczu zwyciężaliśmy 1:0. W finale zawodów zmierzyliśmy się ponownie z reprezentantkami Młynkowa. Niestety nasze grupowe przeciwniczki okazały się ponownie lepsze i zwyciężyły 2:0. Nam przypadło drugie miejsce, a dziewczynom z Edukacji trzecie. Górkę reprezentowały następujące dziewczyny: Joanna Antkowiak, Magda Dziabas, Alicja Magdziarz, Milena Szymkowiak, Wiktoria Raszewska, Dominika Pilawska, Klaudia Graczyk, Milena Markiewicz, Martyna Kępa oraz Paulina Garstka. Duży indywidualny sukces odniosła Wiktoria Raszewska, która została wybrana przez trenerów najlepszą zawodniczką turnieju. Podziękowania należą się również Patrycji Bartol i Agnieszkce Kulwas dwóm naszym reprezentantkom, które ze względów formalnych nie mogły wziąć udziału w turnieju, a dzięki ich zaangażowaniu na treningach pomogły podnieść umiejętności innych dziewcząt. Opiekunem drużyny był Adam Derkowski.

 

filmy

erasmus plus

 

baner vulcan 1
steico klasa patronacka
szk odkrywcow 
 bip logo
 
 
 
szkola_humanitarna

dp

ecdl
 

szk_bez_przem_log

cert1
logo top
 godło

 

JMod Facebook Slider Likebox

Ta strona używa ciasteczek w celu usprawnienia korzystania z niej. Dowiedz się więcej tutaj.

Akceptuję ciasteczka z tej domeny.

EU Cookie Directive Module Information