blank

Graliśmy z sercem…

gralismy z sercem29 kwietnia w sali towarzyskiej Czarnkowskiego Domu Kultury otworzyły się nie tylko drzwi, ale i serca wszystkich tych, którzy chcieli pomóc naszemu absolwentowi Jakubowi Mielcarkowi, który uległ poważnemu wypadkowi i wymaga leczenia oraz długiej rehabilitacji.

Głównym organizatorem koncertu był Tomasz Czarnecki, przewodniczący komitetu społecznego „Adagio”, natomiast szkoła nasza była jedną z wielu instytucji, które czynnie włączyły się i wsparły aktywnie te działania. Na scenie wystąpili: Agnieszka Grabarz, Katarzyna Izydor, Aleksandra Maćkowiak, Zuzanna Wylegała oraz zespół FROM w składzie: Dariusz Bocheński, Tomasz "Wolf" Bocheński, Robert Majewski, Zbigniew Zalewski, Tomasz Czarnecki. Górkę muzycznie i wokalnie reprezentowali: Kamil Januszkiewicz i Michał Bielejewski, a Kasper Zawadzki i Jakub Luty poświęcili swój czas jako wolontariusze. Publiczność po wysłuchaniu wielu utworów muzycznych mogła wziąć również udział w licytacji. Swoją obecnością na koncercie zaszczycili nas rodzice Jakuba, którym mogliśmy przekazać zebraną kwotę czyli około 4500 zł.

Korzystając z okazji, jako były wychowawca Jakuba, chciałabym serdecznie podziękować wszystkim, którzy bez najmniejszego zawahania, nie odmówili pomocy i podjęli się tak wspaniałego dzieła jakim jest bezinteresowna pomoc drugiemu człowiekowi. Dziękuję przede wszystkim Tomaszowi Czarneckiemu (absolwentowi Górki), który czuwał nad całością tego projektu od początku do końca; Bartkowi Tuta (absolwentowi Górki) za wykonane projekty graficzne, wszystkim artystom, dyrektorowi MCK Panu Janowi Pertkowi, Panu Michałowi Górznemu, Ryszardowi Florkowi, Panu Pawłowi Zajda, Karolinie Przesłańskiej, za obsługę techniczną koncertu, lokalnym władzom: Starostwu Powiatu Czarnkowsko-Trzcianeckiego, Miastu Czarnków, Gminie Czarnków, oraz licznym sponsorom: firmom: KOMAT z Romanowa Dolnego, STEICO, Seaking, , DORA METAL, CENTRUM LIDER, drukarni Interak, Kwiaciarni BYTYŃ, Bankowi Spółdzielczemu, Sklepowi „Maciuś”, Jadłodajni „Rodzinne Smaki”, oraz mediom: Antserwis, Echa nadnoteckie, Czarnków.info, Kino Światowid, bez których pomocy i wsparcia nie byłoby to możliwe.

Razem można więcej… dziękuję.

Katarzyna Bielejewska

 

filmy

erasmus plus

 

baner vulcan 1
steico klasa patronacka
szk odkrywcow 
 bip logo
 
 
 
szkola_humanitarna

dp

ecdl
 

szk_bez_przem_log

cert1
logo top
 godło

 

JMod Facebook Slider Likebox

Ta strona używa ciasteczek w celu usprawnienia korzystania z niej. Dowiedz się więcej tutaj.

Akceptuję ciasteczka z tej domeny.

EU Cookie Directive Module Information