blank

Festiwal Nauk

festiwal naukJak co roku pod koniec kwietnia nasza szkoła zorganizowała Festiwal Nauk. Wśród uczniów okolicznych gimnazjów impreza ta cieszy się wciąż rosnącym zainteresowaniem, w tym roku w wydarzeniu udział brało prawie 500 osób. To pokazuje, że matematyka, fizyka, chemia nie muszą być nudne. W tym roku zaproszeni uczniowie mieli okazję oglądać pokaz w wykonaniu instruktorów Transgranicznego Ośrodka Edukacji Ekologicznej w Zalesiu. Niezwykłe doświadczenia z azotem, ogniem i prądem przyciągnęły uwagę uczniów. W organizację wydarzenia włączyła się grupa nauczycieli Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych oraz Centrum Edukacji Zawodowej. Gimnazjaliści oglądali klasopracownie, uczestniczyli w lekcjach otwartych, konkursach, wystawach i pokazach.

D.K.

 

filmy

erasmus plus

 

baner vulcan 1
steico klasa patronacka
szk odkrywcow 
 bip logo
 
 
 
szkola_humanitarna

dp

ecdl
 

szk_bez_przem_log

cert1
logo top
 godło

 

JMod Facebook Slider Likebox

Ta strona używa ciasteczek w celu usprawnienia korzystania z niej. Dowiedz się więcej tutaj.

Akceptuję ciasteczka z tej domeny.

EU Cookie Directive Module Information