blank

Eksplozja barw na targach BeautyVISION 2017!

beauty visionW weekend 22-23 kwietnia odbyły się targi dla profesjonalistów z branży kosmetyczno-fryzjerskiej. BeautyVISION to wydarzenie, na którym znajdziecie nowości, trendy i specjalistyczną wiedzę. Mieliśmy okazję uczestniczyć w tym jednym z najbarwniejszych weekendów w Poznaniu.

Targi BeautyVISION połączone z Forum Fryzjerskim LOOK co edycję odwiedza średnio 15 tysięcy uczestników. Kosmetolodzy, kosmetyczki, stylistki i uczniowie przyjeżdżają na to wydarzenie, aby zdobyć inspiracje, pogłębić wiedzę i spotkać się z fachowcami i koleżeństwem z branży.

Na ekspozycji pojawiło się około 250 wystawców, w tym m.in. topowe marki i ich ambasodorzy m.in.: Edyta Górniak, Cleo, Rafał Maślak, Agnieszka Kaczorowska, Michał Szpak, Natalia Siwiec, Margaret oraz Rafał Jonkisz, kosmetyki kolorowe, pielęgnacyjne oraz producenci niezbędnego w salonie sprzętu.

Specjaliści z różnych części kraju rywalizowali ze sobą w wielu konkursach. Uczestnicy targów brali udział w Master of Beauty w kategorii Makijaż Profesjonalny /m.in. Szkoły Anity Folaron, Akademii Wizażystyki maestro Olafa Tabaczyńskiego, Agnieszki Kamp, Anny Walkowiak/, styliści paznokci konkurowali ze sobą podczas Mistrzostw Nails Olympic Show, a kosmetyczki wyspecjalizowane w przedłużaniu i zagęszczaniu rzęs walczyły o pierwsze miejsce w Otwartych Mistrzostwach Polski w tejże konkurencji.

Uczniowie i słuchaczki miały okazję poznać najnowsze produkty /ok 400 marek/, zabiegi oraz trendy na rok 2017, podpatrzeć pracę mistrzów Makijażu, Przedłużania rzęs, Microbladingu , stylistów paznokci i tatuażu pernamentnego.

Organizatorzy targów BeautyVISION przywiązują również wagę do rozbudowanego programu profesjonalnych szkoleń. W przestrzeni Speakers’ Corner odbyły się pokazy najnowszych zabiegów. Osoby chcące pogłębić specjalistyczną wiedzę mogły wziąć udział w Kongresie Salon Kosmetyczny XXI wieku lub Kongresie Podologicznym. Praktyczne doskonalenie swoich umiejętności zapewniły warsztaty podologiczne. Już po raz piąty spotkały się na targach blogerki i vlogerki urodowe w ramach spotkania Blog Beauty Day.

Chciałabym podziękować za wsparcie dyrekcji, dzięki której mogliśmy uczestniczyć w tym pięknym i bardzo ciekawym przedsięwzięciu, pogłębić wiedzę zawodową i nawiązać współpracę z przedstawicielami znanych marek, co zaowocuje w przyszłości przeprowadzonymi szkoleniami i zdobytymi certyfikatami.

Magdalena Domagała

 

filmy

erasmus plus

 

baner vulcan 1
steico klasa patronacka
szk odkrywcow 
 bip logo
 
 
 
szkola_humanitarna

dp

ecdl
 

szk_bez_przem_log

cert1
logo top
 godło

 

JMod Facebook Slider Likebox

Ta strona używa ciasteczek w celu usprawnienia korzystania z niej. Dowiedz się więcej tutaj.

Akceptuję ciasteczka z tej domeny.

EU Cookie Directive Module Information