blank

Mistrzostwa Powiatu na „Górce”

mist pow nogaW dniu 07kwietnia 2017 roku na „Orliku” przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Józefa Nojego w Czarnkowie odbyły sięMistrzostwa Powiatu w Piłce Nożnej Szkół Ponadgimnazjalnych. Do zmagań o mistrzostwo powiatu stanęło drużyn: Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Czarnkowie, Liceum Ogólnokształcące w Czarnkowie, Edukacja LubaszZespół Szkół Technicznych w Trzciance, Liceum Ogólnokształcące w Trzciance, Prywatny Zespół Szkół w Czarnkowie, Zespół Szkół w Wieleniu oraz Zespół Szkół Leśnych w Goraju. Uczestnicy zostali podzieleni na dwie grupy.

Nasza szkoła trafiła do grupy B, gdzie rywalizowała z uczniami PZS Czarnków, ZST TrzciankaZS Wieleń. Po trzech meczach zajęliśmy pierwsze miejsce w grupie i  awansowaliśmy do półfinału. PrzeciwnikamiGórki na tym etapie turnieju byli uczniowie LO Trzcianka. Po bardzo trudnym i zaciętym półfinale wygraliśmy i awansowaliśmy do finałuWdecydującym meczu ponownie zmierzyliśmy się z uczniami ZS WieleńMecz zakończył się zwycięstwem po dogrywce ZS Wieleń i tym samy zostaliśmy wicemistrzami powiatu.

Naszą szkołę reprezentowali następującyuczniowieBartosz Kamiński, Gracjan Dymek, WojciechPoraziński, Maciej FryśFilip JankowskiRobert Rybarczyk, Dominik Ratajczak, Patryk Dziurla, Dawid DziurlaSzymon Kostykopiekun - Adam Derkowski. 

 
Organizatorzy mistrzostw: 
Piotr Kłos 
Adam Derkowski 

  Grupa A                                                                   Grupa B 

  1. Edukacja Lubasz                                            1. PZS Czarnków 

  1. ZSL Goraj                                                      2. ZS Wieleń 

  1. LO Trzcianka                                                3. ZST Trzcianka 

  1. LO Czarnków                                                 4. ZSP Czarnków 

 

lp 

1 

2 

3 

4 

miejsce 

 

lp 

1 

2 

3 

4 

miejsce 

1 

X 

1:1 

0:1 

0:0 

IV 

 

1 

X 

0:1 

2:0 

0:3 

III 

2 

1:1 

X 

1:0 

0:0 

I 

 

2 

1:0 

X 

1:1 

0:0 

II 

3 

1:0 

0:1 

X 

0:0 

II 

 

3 

0:2 

1:1 

X 

1:4 

IV 

4 

0:0 

0:0 

0:0 

x 

III 

 

4 

3:0 

0:0 

4:1 

x 

I 

 

                        Półfinał A                                                                     Półfinał  B 

         ZSL GorajZS Wieleń                                           ZSP Czarnków - LO Trzcianka   

                        0    :    1                                                                   2     :     1 

             Mecz o 3 miejsce                                                                       Finał  

   ZSL Goraj -  LO Trzcianka                                       ZSP CzarnkówZS Wieleń 

                 0    :                                                                                    0 : 3 ( po dogrywce)               

 

filmy

erasmus plus

 

baner vulcan 1
steico klasa patronacka
szk odkrywcow 
 bip logo
 
 
 
szkola_humanitarna

dp

ecdl
 

szk_bez_przem_log

cert1
logo top
 godło

 

JMod Facebook Slider Likebox

Ta strona używa ciasteczek w celu usprawnienia korzystania z niej. Dowiedz się więcej tutaj.

Akceptuję ciasteczka z tej domeny.

EU Cookie Directive Module Information