blank

„Zwyczaje, obyczaje i tradycje wielkanocne.

kiermasz wielkanocnyPo raz kolejny uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w imprezie plenerowej, organizowanej przez Miejskie Centrum Kultury, Miejską Bibliotekę Publiczną w Czarnkowie pt: „ Zwyczaje, obyczaje i tradycje wielkanocne”. Młodzież kl. 2 i 3 technikum żywienia i usług gastronomicznych przygotowała w pracowni CEZ mnóstwo babeczek, bogato zdobionych mazurków i ciasteczek w kształcie zajączków, baranków i kurczaków. Barwne słodkości wzbudzały zainteresowanie mieszkańców a najbardziej milusińskich z przedszkoli. Wypieki prezentowane na naszym stoisku powstały dzięki sponsorom tzn. dyrektorowi CEZ oraz rodzicom naszych uczniów. Oprócz naszego stoiska na festynie można było zapoznać się z różnymi technikami zdobienia jaj, nauczyć się jak wykonać własnoręcznie kartkę wielkanocną, jak ciekawie złożyć serwetkę na stół wielkanocny oraz poznać zwyczaje wielkanocne z książek i opowieści.

K.Haracewiat

 

filmy

erasmus plus

 

baner vulcan 1
steico klasa patronacka
szk odkrywcow 
 bip logo
 
 
 
szkola_humanitarna

dp

ecdl
 

szk_bez_przem_log

cert1
logo top
 godło

 

JMod Facebook Slider Likebox

Ta strona używa ciasteczek w celu usprawnienia korzystania z niej. Dowiedz się więcej tutaj.

Akceptuję ciasteczka z tej domeny.

EU Cookie Directive Module Information