blank

Górka I miejsce w rywalizacji sportowej w powiecie

1 msc w rywalizacji sportowejDnia 07.04.2017 w Starostwie Powiatowym w Czarnkowie odbyło się podsumowanie rywalizacji sportowej Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego w Czarnkowie za rok szkolny 2015/2016. - Podsumowanie osiągnięć na przestrzeni roku wyklucza przypadkowość, miarą sukcesu jest tylko systematyczna praca, talent oraz dobra organizacja - mówiła Wioletta Szukajło ze Starostwa Powiatowego w Czarnkowie. Siostra Mary Lauretta powiedziała kiedyś "Aby osiągnąć sukces pierwsze co musisz zrobić to zakochać się w ciężkiej pracy". I to właśnie dzięki ciężkiej, wytężonej pracy nauczycieli wychowania fizycznego oraz zaangażowaniu młodzieży Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Józefa Nojego w Czarnkowie zdobyliśmy pierwsze miejsce .

Nasza zdolna młodzież przez cały rok rywalizowała z rówieśnikami z innych szkół. Nagrodzono najlepsze szkoły podstawowe, gimnazjalne oraz ponadgimnazjalne. Wszystkim, którzy przyczynili się do tego sukcesu serdecznie dziękujemy i gratulujemy.

Zespół kultury fizycznej i zdrowotnej

 

filmy

erasmus plus

 

baner vulcan 1
steico klasa patronacka
szk odkrywcow 
 bip logo
 
 
 
szkola_humanitarna

dp

ecdl
 

szk_bez_przem_log

cert1
logo top
 godło

 

JMod Facebook Slider Likebox

Ta strona używa ciasteczek w celu usprawnienia korzystania z niej. Dowiedz się więcej tutaj.

Akceptuję ciasteczka z tej domeny.

EU Cookie Directive Module Information