blank

Jesteśmy WIARYGODNĄ SZKOŁĄ

wiarygodna szkolaPo raz kolejny Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Józefa Nojego w Czarnkowie uzyskał tytuł Laureata Programu Wiarygodna Szkoła. który wyróżnia najlepsze placówki w całej Polsce. Szkoły wyróżnione certyfikatem osiągają wysoki wskaźnik EWD (Edukacyjnej Wartości Dodanej), który porównuje wyniki maturalne z egzaminami gimnazjalnymi. W ten sposób wykazuje na postęp, jaki dany uczeń wykonał w szkole.

Wysoko ocenione zostały baza oraz bezpieczeństwo szkoły. Zweryfikowane pozytywnie został także udział w wielu projektach unijnych i autorskich. Ciekawa i innowacyjna baza oraz różnego rodzaju działania prowadzone przez szkołę w celu zapewnienia uczniom bezpieczeństwa zyskały uznanie w oczach kapituły.

Górka po raz kolejny udowodniła, że jest szkołą godną zaufania.

SCI

 

filmy

erasmus plus

 

baner vulcan 1
steico klasa patronacka
szk odkrywcow 
 bip logo
 
 
 
szkola_humanitarna

dp

ecdl
 

szk_bez_przem_log

cert1
logo top
 godło

 

JMod Facebook Slider Likebox

Ta strona używa ciasteczek w celu usprawnienia korzystania z niej. Dowiedz się więcej tutaj.

Akceptuję ciasteczka z tej domeny.

EU Cookie Directive Module Information