blank

Na Ogólnopolskim Przeglądzie Piosenkarskim "Tulipanada"

tulipanada7 kwietnia Kamil Januszkiewicz oraz Monika Kordy ( pod opieką Justyny Łopatko) brali udział w eliminacjach konkursu "Tulipanada" organizowanego przez Dom Kultury Kolorowa w Warszawie. Przegląd odbył się w Ośrodku Kultury Arsus. Monika zaprezentowała piosenkę Brodki "W 5 smakach", Kamil utwór Dawida Podsiadło "Nieznajomy". Pod koniec kwietnia zostaną wyłonieni zwycięzcy spośród ponad 400 uczestników.

Czekamy z niecierpliwością i życzymy sukcesu.

SCI

 

filmy

erasmus plus

 

baner vulcan 1
steico klasa patronacka
szk odkrywcow 
 bip logo
 
 
 
szkola_humanitarna

dp

ecdl
 

szk_bez_przem_log

cert1
logo top
 godło

 

JMod Facebook Slider Likebox

Ta strona używa ciasteczek w celu usprawnienia korzystania z niej. Dowiedz się więcej tutaj.

Akceptuję ciasteczka z tej domeny.

EU Cookie Directive Module Information