blank

Wygraliśmy drugą edycję konkursu „Nasza klasa jest na medal”, w nagrodę pojechaliśmy na wycieczkę…

klasa na medal24 marca odbyła  się wycieczka dydaktyczna do Poznania, w której wzięły udział  uczennice z klasy 4 EK i 3 LG  wraz ze swoimi wychowawczyniami – Hanną Karcz-Sowińską i Anną Janyska. Wycieczka była nagrodą za zwycięstwo w drugiej edycji konkursu "Nasza klasa jest  na medal", który został ogłoszony przez Zespół Wychowawczy Szkoły i Profilaktyki Szkolnej oraz zaakceptowany przez Radę Rodziców, która ku zadowoleniu uczniów postanowiła ufundować nagrody dla zwycięzców. Kryteria konkursowe zostały tak określone, by podsumować działania klas w całym roku szkolnym. Brane więc były pod uwagę m. in. wyniki w nauce, frekwencja, aktywność społeczna i ogólna postawa klasy.

Podczas  wycieczki zwyciężczynie konkursu miały okazję spożytkować  swoją energię w Jump Arenie. Intensywnemu wysiłkowi i doskonałej zabawie towarzyszyły przez cały czas uśmiechy na twarzach, na podstawie czego można było wywnioskować, że taki rodzaj aktywności wszystkim przypadł do gustu.

Najlepszą część wyjazdu stanowiła jednak wizyta w Teatrze Nowym. Sztuka "Będzie Pani zadowolona, czyli rzecz o ostatnim weselu we wsi Kamyk" zadziwiała nas  i wprawiała w zachwyt. Zresztą nie tylko przedstawienie, ale  i cała oprawa, związana z przywitaniem widzów, a wynikająca z tego, iż była to przedpremiera, stanowiły dla nas niesamowitą przygodę. Mieliśmy okazję poznać aktorów oraz tajniki ich pracy, a co najważniejsze bawiliśmy się podczas przedstawienia jak na prawdziwym weselu. Jesteśmy naprawdę pod wielkim wrażeniem gry aktorskiej i samej sztuki. Ten wyjazd z pewnością był wyjątkowo udany i na pewno jeszcze nie raz zagościmy w Teatrze Nowym.

Uczennice klasy 3 LG i 4EK

 

filmy

erasmus plus

 

baner vulcan 1
steico klasa patronacka
szk odkrywcow 
 bip logo
 
 
 
szkola_humanitarna

dp

ecdl
 

szk_bez_przem_log

cert1
logo top
 godło

 

JMod Facebook Slider Likebox

Ta strona używa ciasteczek w celu usprawnienia korzystania z niej. Dowiedz się więcej tutaj.

Akceptuję ciasteczka z tej domeny.

EU Cookie Directive Module Information