blank

TURNIEJ PIERWSZEJ POMOCY PRZEDMEDYCZNEJ

turniej pppWydaje się oczywiste, że trzeba reagować w sytuacjach zagrażających życiu drugiego człowieka. Każdy przytaknie i potwierdzi swoją gotowość do ratowania. Jednak nie każdy w chwili rzeczywistego zagrożenia będzie wiedział, co ma zrobić i od czego zacząć.

Umiejętność udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej powinna być w społeczeństwie powszechna, gdyż nie wiadomo, kiedy i od kogo będziemy tej pomocy potrzebowali.

10 marca 2017 roku w ramach udziału Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Józefa Nojego w kampanii „Drugie życie” koordynowanej przez panie Monikę Jabłonowską i Martę Kasperczak młodzież naszej szkoły wzięła udział w konkursie szkolnym z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej. Uczniowie zmagali się z testem wielokrotnego wyboru. Na podium stanęli:

I miejsce - Karol Brzeziński z 2TIL

II miejsce - Agnieszka Szefer z 3LG

III miejsce - Julia Strakowska z 3LG.

Tak powstał zespół, który będzie nas reprezentował w XIII POWIATOWYM TURNIEJU PIERWSZEJ POMOCY PRZEDMEDYCZNEJ dla szkół ponadgimnazjalnych powiatu czarnkowsko-trzcianeckiego w Goraju. Zwycięzcy otrzymali dyplomy oraz upominki.

Wszystkim uczestnikom dziękuję za udział, a Karolowi, Agnieszce oraz Julii serdecznie gratuluję i życzę dalszych sukcesów!

Organizator konkursu: Lucyna Urbaniak-Pielka

 

filmy

erasmus plus

 

baner vulcan 1
steico klasa patronacka
szk odkrywcow 
 bip logo
 
 
 
szkola_humanitarna

dp

ecdl
 

szk_bez_przem_log

cert1
logo top
 godło

 

JMod Facebook Slider Likebox

Ta strona używa ciasteczek w celu usprawnienia korzystania z niej. Dowiedz się więcej tutaj.

Akceptuję ciasteczka z tej domeny.

EU Cookie Directive Module Information