blank

Logistyczne warsztaty na WSL

wsl warsztatyW piątek 17.01.2017r. klasa III LG spędziła w Wyższej Szkole Logistyki w Poznaniu.

Prezentację uczelni oraz warunki studiowania przedstawiła Pani mgr Agnieszka Nejman. Podczas prezentacji nie zabrakło opisu zalet studenckiego życia, możliwości odbycia praktyk i staży w dużych przedsiębiorstwach oraz programów zagranicznych wyjazdów.


Kolejnym punktem programu były praktyczne zajęcia - ćwiczenia z formowania paletowych jednostek ładunkowych, oparte o symulację realizacji zamówień w hurtowni sprzętu ogrodniczego. Wykonanie zadania wymagało od naszych uczennic nie tylko wiedzy logistycznej, dokładności i skrupulatności, ale również umiejętności pracy w grupie. Spisały się wspaniale. Po wykładach i ćwiczeniach uczennice odwiedziły Laboratorium RFID, gdzie pracownik z Instytutu Logistyki i Magazynowania przybliżył im system identyfikacji danych.
Zwieńczeniem wycieczki było zwiedzanie przedsiębiorstwa transportowo - spedycyjnego JAS – FBG w Sadach, podczas którego klasa skonfrontowała dotychczas poznaną wiedzę teoretyczną z praktyczną.             
Mam nadzieję, że dzień spędzony z Wyższą Szkołą Logistyki spodobał się naszym uczennicom, a w przyszłości może zawitają na korytarzach poznańskiej WSL.

Ewa Bielejewska

 

filmy

erasmus plus

 

baner vulcan 1
steico klasa patronacka
szk odkrywcow 
 bip logo
 
 
 
szkola_humanitarna

dp

ecdl
 

szk_bez_przem_log

cert1
logo top
 godło

 

JMod Facebook Slider Likebox

Ta strona używa ciasteczek w celu usprawnienia korzystania z niej. Dowiedz się więcej tutaj.

Akceptuję ciasteczka z tej domeny.

EU Cookie Directive Module Information