blank

Ogólnopolski Konkurs Geograficzny ,,GEO PLANETA” Wyróżnienie dla naszej uczennicy Weroniki Bielejewskiej oraz uznanie dla szkolnego koordynatora konkursu.

konk geografiaKomitet Organizacyjny Ogólnopolskiego Konkursu Geograficznego ,,Geo – Planeta” nadesłał wyniki tegorocznej edycji Konkursu, który przeprowadzany jest przy współpracy merytorycznej z Wydziałem Geografii Uniwersytetu Warszawskiego przez Stowarzyszenie Upowszechniania Wiedzy i Kultury Regionalnej w Warszawie.

Stowarzyszenie Upowszechniania Wiedzy od wielu lat prowadzi wraz z renomowanymi warszawskimi uczelniami wyższymi, takimi jak Akademia Sztuk Pięknych, Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego czy Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego, współpracę merytoryczną w zakresie organizacji konkursów edukacyjnych.

Celem Konkursu Geograficznego „Geo-Planeta” jest szerzenie wśród młodzieży wiedzy z zakresu geografii, przyrody oraz miejscu i znaczeniu Polski na świecie (zarówno w aspekcie gospodarczym, jak też terytorialnym).

W tegorocznej edycji uczestniczyło 25 listopada 2016r. 45 uczniów I, II i III klas technikum i zasadniczej szkoły zawodowej z naszej szkoły. Niestety nie udało się naszym uczniom znaleźć wśród ścisłych laureatów w kraju, aczkolwiek Jury Konkursu wyróżniło za bardzo dobry wynik uczennicę kl. I LE Weronikę Bielejewską.

Serdecznie gratuluję Weronice uzyskanego wyniku, a także pozostałym uczestnikom i mam głębokie przekonanie, że konkurs stał się jednocześnie zachętą do kontynuowania i rozwijania przez nich swoich umiejętności, a rywalizacja w konkursie dostarczyła Naszym uczniom rozrywki umysłowej i ogromnej satysfakcji.

Szkolny koordynator konkursu

Magdalena Domagała

 

filmy

erasmus plus

 

baner vulcan 1
steico klasa patronacka
szk odkrywcow 
 bip logo
 
 
 
szkola_humanitarna

dp

ecdl
 

szk_bez_przem_log

cert1
logo top
 godło

 

JMod Facebook Slider Likebox

Ta strona używa ciasteczek w celu usprawnienia korzystania z niej. Dowiedz się więcej tutaj.

Akceptuję ciasteczka z tej domeny.

EU Cookie Directive Module Information