blank

PÓŁFINAŁY REJONU PILSKIEGO W KOSZYKÓWCE DZIEWCZĄT

koszykowka dziewczyny pilaDnia 23 lutego 2017 roku w Zespole Szkół im. Stanisława Staszica w Pile odbył się jeden z dwóch Półfinałów Rejonu Pilskiego w Koszykówce dziewcząt. Nasze uczennice dzięki zdobyciu wicemistrzostwa powiatu czarnkowsko-trzcianeckiego zagwarantowały sobie udział w tych rozgrywkach.

Do półfinałów awansowało 6 najlepszych drużyn rejonu pilskiego, które zostały podzielone na dwie grupy. Grupa Pierwsza: ZS Piła, ZSP 2 Wągrowiec i ZSP Czarnków; druga grupa: LO Trzcianka, CKZiU Złotów oraz ZS Chodzież. Do finału awansują dwie najlepsze drużyny z każdej grupy.

Pierwszy mecz rozegraliśmy z gospodarzem spotkania drużyną ZS Piła, która była faworytem tego spotkania i pewnie zwyciężyła naszą drużynę 51:21. W drugim meczu zmierzyliśmy się z drużyną z Wągrowca. Nasze uczennice rozegrały bardzo dobre spotkanie i pewnie pokonały drużynę przeciwną 31:12. Dzięki tej wygranej nasza drużyna zapewniła sobie po raz pierwszy od wielu już lat awans do Finału Rejonu Pilskiego w Koszykówce Dziewcząt. GRATULACJE!!!!!!!!

Klasyfikacja końcowa:

  1. ZS Piła
  2. 2.ZSP Czarnków
  3. ZSP 2 Wągrowiec

Serdeczne gratulacje za wspaniałą walkę i godne reprezentowanie naszej szkoły dla wszystkich zawodniczek. Życzymy powodzenia w wielkim finale, który odbędzie się 28 lutego w Trzciance.

Skład drużyny: Jagoda Rajch, Paulina Ściepura, Małgorzata Niżyńska, Natalia Sajczyk (I IŻ), Jowita Spychalska (I LE), Lidia Michalska (I RL), Jagoda Niżyńska (4 EK), Marta Geremek, Agata Toporek (4 RE), Małgorzata Ślazyk, Patrycja Jessa i Karolina Hewusz (3 HZ).

Opiekun grupy: Łukasz Naplocha                                          

 

filmy

erasmus plus

 

baner vulcan 1
steico klasa patronacka
szk odkrywcow 
 bip logo
 
 
 
szkola_humanitarna

dp

ecdl
 

szk_bez_przem_log

cert1
logo top
 godło

 

JMod Facebook Slider Likebox

Ta strona używa ciasteczek w celu usprawnienia korzystania z niej. Dowiedz się więcej tutaj.

Akceptuję ciasteczka z tej domeny.

EU Cookie Directive Module Information