blank

Pięć minut naszych powstańców

Od dawna na „Górce” działa klub militarny. Organizowane są spotkania asg, wyjazdy na fortyfikacje. Czymś zupełnie nowym była - udana zresztą - próba zaangażowania naszych uczniów, jako statystów do filmu o Powstaniu Wielkopolskim. W pełni wykorzystana została wiedza oraz zainteresowania. Uczniowie mogli zobaczyć jak wyglądał prawdziwy sprzęt, którego używali powstańcy. Unikatową możliwość wzięcia udziału w takim przedsięwzięciu dostało dziesięciu uczniów klasy 1bz. W pełni wykorzystali tę szansę biorąc udział w pracach nad filmem o Powstaniu Wielkopolskim kręconym w Starostwie Powiatowym w Czarnkowie wraz z urzędnikami i starostą. Przygoda połączona z zabawą i zainteresowaniami. Panowie ojczyzna wam tego nie zapomni :) z żołnierskim pozdrowieniem Piotr Lipski

Garść zdjęć naszych powstańców:

 powstancy 1powstancy 2powstancy 3Wszystkich zainteresowanych wojskiem i militariami odsyłamy do sali B11 i pana Lipskiego

 

filmy

erasmus plus

 

baner vulcan 1
steico klasa patronacka
szk odkrywcow 
 bip logo
 
 
 
szkola_humanitarna

dp

ecdl
 

szk_bez_przem_log

cert1
logo top
 godło

 

JMod Facebook Slider Likebox

Ta strona używa ciasteczek w celu usprawnienia korzystania z niej. Dowiedz się więcej tutaj.

Akceptuję ciasteczka z tej domeny.

EU Cookie Directive Module Information