blank

Wolontariusz Roku

wolontariusz rokuBezimienna pomoc to wspaniały dar jaki niektórzy chętnie ofiarowują innym. Wypełnianie misji niesienia pomocy wpisane jest w pracę wielu bezinteresownie działających wolontariuszy. 12 grudnia w sali towarzyskiej Czarnkowskiego Domu Kultury obchodzono Dzień Wolontariusza. Organizatorem uroczystości było Centrum Wolontariatu przy Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Czarnkowie. Podczas gali wręczone zostały nagrody i wyróżnienia oraz statuetka wolontariusza roku.

Na ten zaszczytny tytuł zasłużył uczeń klasy trzeciej w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Czarnkowie, Tomasz Kledzik. Wszyscy wyróżnieni otrzymali specjalne podziękowania od burmistrza Czarnkowa i starosty Tadeusza Teterusa.

Zawsze warto pomagać nie oczekując niczego w zamian. Bezinteresowność w działaniu to najpiękniejsze co możemy ofiarować drugiemu człowiekowi. Pozostaje sobie życzyć aby ta wyjątkowa postawa ucznia naszej szkoły stała się inspiracją dla innych młodych ludzi.

AG

 

filmy

erasmus plus

 

baner vulcan 1
steico klasa patronacka
szk odkrywcow 
 bip logo
 
 
 
szkola_humanitarna

dp

ecdl
 

szk_bez_przem_log

cert1
logo top
 godło

 

JMod Facebook Slider Likebox

Ta strona używa ciasteczek w celu usprawnienia korzystania z niej. Dowiedz się więcej tutaj.

Akceptuję ciasteczka z tej domeny.

EU Cookie Directive Module Information