blank

Drużyna szpiku w akcji

druz szpiku zdjW przedświąteczny czas wolontariusze Drużyny Szpiku z czarnkowskiej „Górki” mieli okazję wcielić się w rolę elfów, by dostarczyć prezenty, złożyć życzenia dzielnej Weronice zmagającej się z chorobą i jej przesympatycznej Rodzince. Najwięcej entuzjazmu wykazał mały Adaś – brat Weroniki, któremu upominki przywróciły wiarę w świętego Mikołaja J Serdecznie dziękujemy za przemiłą gościnę! Weronice i jej Rodzinie życzymy, by Święta były tym, czym być powinny – odrobiną ciepła w środku zimy.

 

filmy

erasmus plus

 

baner vulcan 1
steico klasa patronacka
szk odkrywcow 
 bip logo
 
 
 
szkola_humanitarna

dp

ecdl
 

szk_bez_przem_log

cert1
logo top
 godło

 

JMod Facebook Slider Likebox

Ta strona używa ciasteczek w celu usprawnienia korzystania z niej. Dowiedz się więcej tutaj.

Akceptuję ciasteczka z tej domeny.

EU Cookie Directive Module Information