blank

Wyśpiewany sukces!

powiatowy konkurs koledDnia 13 grudnia 2016 r. w ZSP im. H. Sienkiewicza w Trzciance odbył się VIII Powiatowy Konkurs Kolęd i Piosenek Świątecznych Niemiecko- i Anglojęzycznych. 25 uczestników z 7 szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z powiatu czarnkowsko – trzcianeckiego zaprezentowało swoje talenty muzyczne i wokalne w obcojęzycznych utworach świątecznych. W kategorii solistów wyróżniona została uczennica naszej szkoły Karena Szeląg z klasy 4IB, która zaśpiewała piosenkę w języku angielskim pt.: „Mary, did you know”. II miejsce zajął Kamil Januszkiewicz, uczeń klasy 2 TIL, śpiewając kolędę w języku niemieckim „Stille Nacht, Hailige Nacht”.

Zwycięzcy otrzymali gratulacje, podziękowania i świąteczne nagrody, które z radością wręczył Starosta Czarnkowsko – Trzcianecki, pan Tadeusz Teterus.
Laureatom serdecznie dziękujemy i gratulujemy profesjonalnych występów!

E. Masłek i M. Gmyrek

 

filmy

erasmus plus

 

baner vulcan 1
steico klasa patronacka
szk odkrywcow 
 bip logo
 
 
 
szkola_humanitarna

dp

ecdl
 

szk_bez_przem_log

cert1
logo top
 godło

 

JMod Facebook Slider Likebox

Ta strona używa ciasteczek w celu usprawnienia korzystania z niej. Dowiedz się więcej tutaj.

Akceptuję ciasteczka z tej domeny.

EU Cookie Directive Module Information