blank

ZOBACZYĆ NAJLEPSZYCH W AKCJI!!

skra logoOdkąd w 2006 roku nasza męska reprezentacja zdobyła w-ce mistrzostwo świata siatkówka stała się w Polsce bardzo popularną i lubianą przez młodzież grą zespołową. Nie inaczej jest w naszej szkole, gdzie fanów tej dyscypliny można znaleźć niemalże w każdej klasie. Dlatego już po raz kolejny w naszej szkole zorganizowano wyjazd na mecz siatkarskiej ekstraklasy pomiędzy Łuczniczka Bydgoszcz a Skra Bełchatów. Skra Bełchatów jest w ostatnich latach w Polsce najbardziej utytułowanym zespołem, który posiada w swoich szeregach kilku mistrzów świata, dlatego możliwość zobaczenia najlepszych w akcji na żywo jest dla ich fanów czymś niezastąpionym. Ze względu na Bartka Kurka, Michała Winiarskiego, Mariusza Wlazłego czy Karola Kłosa większość kibiców naszego wyjazdu stanowiły dziewczyny – ich wierne fanki.

Wyjazd miał miejsce 30 listopada a hala Łuczniczki Bydgoszcz wypełniła się niemal do ostatniego miejsca. Mecz zakończył się wynikiem, który był do przewidzenia – 3:0 dla Skry Bełchatów – ale w secie trzecim siatkarze z Bełchatowa musieli pokazać swój najwyższy kunszt umiejętności, aby tą partię rozstrzygnąć w trzech setach.

Mimo powrotu w bardzo późnych godzinach wieczornych mamy nadzieję, że wszystkim uczestnikom siatkarze dostarczyli wielu niezapomnianych wrażeń a sam wyjazd był dla naszej młodzieży wspaniałym urozmaiceniem czasu wolnego. Następny wyjazd już w przyszłym sezonie. Do zobaczenia.

Łukasz Naplocha

Anna Konieczka

 

filmy

erasmus plus

 

baner vulcan 1
steico klasa patronacka
szk odkrywcow 
 bip logo
 
 
 
szkola_humanitarna

dp

ecdl
 

szk_bez_przem_log

cert1
logo top
 godło

 

JMod Facebook Slider Likebox

Ta strona używa ciasteczek w celu usprawnienia korzystania z niej. Dowiedz się więcej tutaj.

Akceptuję ciasteczka z tej domeny.

EU Cookie Directive Module Information