40-lecie nadania imienia szkole - 1976-2016 r.

Pierwszy Pokaz Mody w historii miasta Czarnkowa na „Górce”

pokaz modyTegoroczna akcja „Nie bądź żyła oddaj krew”, dzięki przychylności lokalnych przedsiębiorców i licznych, sponsorów wzbogaciła się o nową imprezę. 25 listopada 2016 roku w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Józefa Nojego w Czarnkowie odbył się pierwszy niebanalny, niestandardowy, niezapomniany Pokaz Mody. Gospodarzem imprezy był dyrektor szkoły Jan Palacz. Zaszczytną akcję objęły patronatem, Pani Monika Piotrowska, zastępca wójta gminy Czarnków, oraz Pani Krystyna Sobkowiak wicedyrektor Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Józefa Nojego w Czarnkowie.

Wyjątkową kolekcję codzienną i wieczorową Salonu Madamme BiFi przygotowała Pani Barbara Fąferek. Kolekcja marki Tova przeznaczona jest dla pań w różnym wieku, są to ubrania, które nie muszą czekać, aż nadejdzie na nie moda, są ponadczasowe i szykowne. W roli modelek wystąpiły uczennice Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Józefa Nojego w Czarnkowie. W trakcie pokazu wystąpił Patryk Janas Deep Dance.

Dzięki hojności licznych sponsorów, odbyła się loteria wśród zaproszonych gości. Nagrody ufundowali : Nieruchomości Furman – nagroda główna tablet, TOVA / bony podarunkowe, Pracownia wspomnień Iwona Paradiuk - Kot/sesja zdjęciowa, Studio Łukasiak / sesja zdjęciowa, Wiktoria Szymczak / sesja zdjęciowa, Floriza / bon podarunkowy, Dietetyka i Fitness Anna Wachowiak /bony podarunkowe, 4 Aktiv Maciej Dywel Centrum Fitness i Squash / Voucher upominkowy, Tupperwere / naczynia, Biżuteria BY AG, obraz Moniki Nowińskiej – uczennicy klasy II technikum organizacji reklamy, Domiknika Piechowiak- Salon Fryzjerski Damsko – męski / bony podarunkowe, Made BE BEAuty / zestaw rękodzieła, Mary Kay / zestawy kosmetyków.

Po pokazie mody zaproszeni goście mogli skorzystać z przygotowanego poczęstunku i odwiedzić stanowiska prezentujących się firm: Polski producent biżuterii tematycznej BY AG, MADE BY BEAUTY – Rękodzieło, Sieć Drogerii Vica, Tupperware, Mary KAY, Dietetyka i Fitness – Anna Wachowiak.
Catering został ufundowany przez: Piekarnia Cukiernia Pabich, Intermarche, OSM Czarnków, Basilur Tea, Celineczka. Wystrój i dekoracja Kwiaciarnia Baccara.

Na zakończenie wyjątkową atrakcją dla wszystkich gości był przejazd ekskluzywną limuzyną do centrum miasta, zasponsorowany przez firmę Pisarscy fotografia i limuzyny.

S. Borowczak
A. Dolna