blank

OGÓLNOPOLSKI KONKURS GEOGRAFICZNY ,,GEO PLANETA”

szkola rowery konkurs25 listopada 2016r. w stołówce INTERNATU odbył się szkolny etap konkursu GEO PLANETA. Do konkursu przystąpiło 45 uczniów I, II i III klas technikum i zasadniczej szkoły zawodowej. Serdecznie dziękuję za czynne uczestnictwo w Konkursie wyrażając przekonanie, że udział w nim dostarczył Naszym uczniom rozrywki umysłowej, stał się sprawdzianem ich umiejętności, a jednocześnie przyczyni się do popularyzacji i pogłębiania wiedzy z zakresu geografii regionu, Polski i świata. Życząc osiągnięcia jak najlepszych wyników pozostaje nam cierpliwie czekać na ogłoszenie wyników konkursu.

Szkolny organizator Konkursu
Magdalena Domagała

 

filmy

erasmus plus

 

baner vulcan 1
steico klasa patronacka
szk odkrywcow 
 bip logo
 
 
 
szkola_humanitarna

dp

ecdl
 

szk_bez_przem_log

cert1
logo top
 godło

 

JMod Facebook Slider Likebox

Ta strona używa ciasteczek w celu usprawnienia korzystania z niej. Dowiedz się więcej tutaj.

Akceptuję ciasteczka z tej domeny.

EU Cookie Directive Module Information