blank

XLIII Olimpiada Wiedzy Technicznej

Olimpiada Wiedzy Technicznej zalicza się do 5 największych olimpiad pod względem ilości uczestników biorących udział w zawodach I stopnia. Pierwszy raz Olimpiadę Wiedzy Technicznej rozegrano w roku szkolnym 1974/1975. Od kilku ostatnich lat liczba uczestników przekracza 10 tysięcy. Liczba szkół, które uczestniczą w Olimpiadzie wynosi ponad 500.

Do zawodów II stopnia kwalifikuje się około 1000 zawodników z blisko 200 szkół, a w zawodach III stopnia (finałowych), bierze udział około 50 finalistów, z czego wielu zostaje laureatami OWT. Na liście zakwalifikowanych do drugiego etapu nie zabrakło uczniów z naszej szkoły. Na zawody do Poznania reprezentować naszą szkołę pojedzie sześciu uczniów z technikum mechatronicznego: Michał Bielejewski, Adrian Surma, Tomasz Helwich, Fabian Wylegała wszyscy z klasy 2 TRM, oraz Robert Furman i Hubert Perski z klasy 4 M4. Drugi etap Olimpiady odbędzie się 11 stycznia 2017 roku w Federacji Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych NOT w Poznaniu.

Laureaci i finaliści Olimpiady mają prawo do zwolnienia z etapu pisemnego egzaminu zawodowego.

A.Bombelczyk

 

filmy

erasmus plus

 

baner vulcan 1
steico klasa patronacka
szk odkrywcow 
 bip logo
 
 
 
szkola_humanitarna

dp

ecdl
 

szk_bez_przem_log

cert1
logo top
 godło

 

JMod Facebook Slider Likebox

Ta strona używa ciasteczek w celu usprawnienia korzystania z niej. Dowiedz się więcej tutaj.

Akceptuję ciasteczka z tej domeny.

EU Cookie Directive Module Information