blank

„Otwarta firma”

otwarta firma14-20 listopada 2016 roku po raz dziewiąty obchodzony był w Polsce Światowy Tydzień Przedsiębiorczości. Pomysłodawcami Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości są: były premier Wielkiej Brytanii, Gordon Brown, brytyjska rządowo-biznesowa organizacja Make Your Mark oraz amerykańska Fundacja Kauffmana.

Celem Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości jest stworzenie środowiska społecznego, które aktywnie wspiera postawy przedsiębiorcze i inicjatywy młodych ludzi.

Realizując zadania związane z tym dniem Fundacja Młodzieżowej Przedsiębiorczości zaprasza uczniów, nauczycieli i przedsiębiorców do udziału w programie „Otwarta firma”. Dla przedsiębiorstwa to wspaniała okazja do promocji oraz nawiązania nowych kontaktów w środowisku lokalnym, szkoła natomiast otrzymuje możliwość wzbogacenia swojej oferty edukacyjnej o ciekawe zajęcia przygotowujące uczniów do planowania ścieżki edukacyjnej.    

W spotkaniu, które odbyło się w naszej szkole uczestniczyła młodzież z klas I LE, III RL, oraz III M4. Młodzież podzielona była na 2 grupy zawodowe, pracownicy odpowiadali na przygotowane pytania.

Bardzo dziękujemy pracownikom firmy KOMAT za przybycie oraz mamy nadzieję, że za rok ponownie będziemy mogli liczyć na współpracę w ramach akcji „Otwarta firma”.

Małgorzata Krzyżaniak

 

filmy

erasmus plus

 

baner vulcan 1
steico klasa patronacka
szk odkrywcow 
 bip logo
 
 
 
szkola_humanitarna

dp

ecdl
 

szk_bez_przem_log

cert1
logo top
 godło

 

JMod Facebook Slider Likebox

Ta strona używa ciasteczek w celu usprawnienia korzystania z niej. Dowiedz się więcej tutaj.

Akceptuję ciasteczka z tej domeny.

EU Cookie Directive Module Information