40-lecie nadania imienia szkole - 1976-2016 r.

III Międzypowiatowy Konkurs Matematyczny

mp konk matW piątek, 18 listopada 2016 r. w Zespole Szkół im. M. Słodowskiej-Curie w Kostrzynie nad Odrą odbył się finał III Międzypowiatowego Konkursu Matematycznego dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych. W konkursie brali udział uczniowie z liceum i technikum z czterech powiatów: czarnkowsko-trzcianeckiego, gorzowskiego, strzelecko-drezdeneckiego i wałeckiego. Finaliści rozwiązywali 5 zadań otwartych z różnych działów matematyki o dość wysokim stopniu trudności.

W kategorii technikum najlepiej wypadli, zajmując drużynowo I miejsce dla powiatu czarnkowsko-trzcianeckiego, uczniowie naszej szkoły: Jagoda Nizyńska z kl. 4 EK oraz Robert Furman i Hubert Perski z kl. 4 M4. Oprócz tego indywidualnie I miejsce zajął Robert Furman, a II Jagoda Niżyńska.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

opiekun: Urszula Pasch

interklasa