blank

ŻYCIE TO RUCH, A RUCH TO ŻYCIE

puchar starosty17 listopada w Hali Sportowo – Widowiskowej w Trzciance odbył się Powiatowy Turniej Dziewcząt i Chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych ph. ŻYCIE TO RUCH, A RUCH TO ŻYCIE. Turniej ten został zorganizowany w ramach „Programu Promocji Zdrowia w Powiecie Czarnkowsko – Trzcianeckim na rok 2016”. W zawodach udział wzięło pięć szkół: LO Trzcianka, ZSP Trzcianka, ZST Trzcianka, LO Czarnków i ZSP Czarnków. Uczniowie rywalizowali o punkty w ośmiu konkurencjach takich jak: bieg sztafetowy, jazda na deskorolce, przeciąganie liny, bieg z piłkami lekarskimi, sumowanie skoków z miejsca itp.

Dodatkowe punkty szkoła mogła otrzymać za występ zespołu tanecznego i to właśnie pokaz CHA-CHY w wykonaniu uczniów z „Górki” rozpoczął zmagania szkół – wystąpili: Sylwia Rzysko, Monika Stefaniak, Angelika Berlik, Anna Napierała, Adrian Poraziński, Michał Bielejewski, Adrian Surma, Fabian Wylegała. W konkurencjach sprawnościowych reprezentacja naszej szkoły w składzie: Milena Szymkowiak, Klaudia Graczyk, Sara Przeniczna, Ania Kluczka, Patrycja Bartol, Kornelia Jurgiel, Marcin Bogala, Tomasz Helwich, Filip Jankowski, Dawid Jankun, Bartosz Kozowski i Krzysztof Wedeman nie miała sobie równych wygrywając zdecydowanie rywalizację o Puchar Starosty.

Wyniki końcowe:

ZSP Czarnków                   miejsce I

LO Trzcianka                      miejsce II

LO Czarnków                     miejsce III

ZST Trzcianka                    miejsce IV

ZSP Trzcianka                    miejsce V

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom!

Opiekunowie: Łukasz Naplocha i Piotr Kłos

 

filmy

erasmus plus

 

baner vulcan 1
steico klasa patronacka
szk odkrywcow 
 bip logo
 
 
 
szkola_humanitarna

dp

ecdl
 

szk_bez_przem_log

cert1
logo top
 godło

 

JMod Facebook Slider Likebox

Ta strona używa ciasteczek w celu usprawnienia korzystania z niej. Dowiedz się więcej tutaj.

Akceptuję ciasteczka z tej domeny.

EU Cookie Directive Module Information