blank

Punkt biblioteczny Publicznej Biblioteki Pedagogicznej w Pile Filii w Czarnkowie

punkt biblio18.11.2016r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Józefa Nojego otwarty został po raz kolejny punkt biblioteczny Publicznej Biblioteki Pedagogicznej w Pile Filii w Czarnkowie.Biblioteka Pedagogiczna w ramach współpracy w sieci nauczycieli bibliotekarzy powiatu czarnkowsko-trzcianeckiego, wspomagając pracę nauczycieli, udostępniła książki do dyspozycji nauczycieli i rodziców.

Tematyka książek w punkcie bibliotecznym jest zgodna z kierunkiem polityki oświatowej państwa: Upowszechnianie czytelnictwa, rozwijanie kompetencji czytelniczych wśród dzieci i młodzieży. Udostępnione książki, które formalnie pozostają na stanie biblioteki macierzystej można wypożyczać w bibliotece szkolnej na „Górce”.

Serdecznie zapraszamy rodziców do odwiedzenia naszej biblioteki oraz o zapoznanie się z bogatą ofertą nowo zakupionych książek.

 

filmy

erasmus plus

 

baner vulcan 1
steico klasa patronacka
szk odkrywcow 
 bip logo
 
 
 
szkola_humanitarna

dp

ecdl
 

szk_bez_przem_log

cert1
logo top
 godło

 

JMod Facebook Slider Likebox

Ta strona używa ciasteczek w celu usprawnienia korzystania z niej. Dowiedz się więcej tutaj.

Akceptuję ciasteczka z tej domeny.

EU Cookie Directive Module Information