Punkt biblioteczny Publicznej Biblioteki Pedagogicznej w Pile Filii w Czarnkowie

punkt biblio18.11.2016r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Józefa Nojego otwarty został po raz kolejny punkt biblioteczny Publicznej Biblioteki Pedagogicznej w Pile Filii w Czarnkowie.Biblioteka Pedagogiczna w ramach współpracy w sieci nauczycieli bibliotekarzy powiatu czarnkowsko-trzcianeckiego, wspomagając pracę nauczycieli, udostępniła książki do dyspozycji nauczycieli i rodziców.

Tematyka książek w punkcie bibliotecznym jest zgodna z kierunkiem polityki oświatowej państwa: Upowszechnianie czytelnictwa, rozwijanie kompetencji czytelniczych wśród dzieci i młodzieży. Udostępnione książki, które formalnie pozostają na stanie biblioteki macierzystej można wypożyczać w bibliotece szkolnej na „Górce”.

Serdecznie zapraszamy rodziców do odwiedzenia naszej biblioteki oraz o zapoznanie się z bogatą ofertą nowo zakupionych książek.