blank

Dziewczyny z „Górki” Mistrzyniami Powiatu w Piłce Ręcznej

pilka reczna dziew8 listopada 2016 r. odbyły się w Lubaszu Mistrzostwa Powiatu w Piłce Ręcznej Dziewcząt. Do rywalizacji przystąpiło pięć szkół ponadgimnazjalnych z powiatu czarnkowsko – trzcianeckiego:  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Czarnkowie, Liceum Ogólnokształcące w Czarnkowie, Edukacja Lubasz, Prywatny Zespół Szkół w Czarnkowie, Zespół Szkół w Wieleniu.

Reprezentacja naszej szkoły wywalczyła mistrzostwo w doskonałym stylu pokonując wszystkie drużyny. Z dużą konsekwencją w grze obronnej i niesamowitą skutecznością rzutową. Wszystkie mecze wygraliśmy z dużą przewagą bramek.

Naszą szkołę reprezentowały: Graczyk Klaudia, Milena Szymkowiak, Iwona Kiełczykowska, Piotr Joanna, Sroka Monika ,Magdalena Szymkowiak, Oliwia Helak, Lidia Michalska, Magdalena Dziabas.

Jako opiekun drużyny chciałam wszystkim zawodniczkom naszej drużyny serdecznie pogratulować i podziękować za walkę oraz czas poświęcony na godne reprezentowanie szkoły.

 

filmy

erasmus plus

 

baner vulcan 1
steico klasa patronacka
szk odkrywcow 
 bip logo
 
 
 
szkola_humanitarna

dp

ecdl
 

szk_bez_przem_log

cert1
logo top
 godło

 

JMod Facebook Slider Likebox

Ta strona używa ciasteczek w celu usprawnienia korzystania z niej. Dowiedz się więcej tutaj.

Akceptuję ciasteczka z tej domeny.

EU Cookie Directive Module Information