40-lecie nadania imienia szkole - 1976-2016 r.

Dziewczyny z „Górki” Mistrzyniami Powiatu w Piłce Ręcznej

pilka reczna dziew8 listopada 2016 r. odbyły się w Lubaszu Mistrzostwa Powiatu w Piłce Ręcznej Dziewcząt. Do rywalizacji przystąpiło pięć szkół ponadgimnazjalnych z powiatu czarnkowsko – trzcianeckiego:  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Czarnkowie, Liceum Ogólnokształcące w Czarnkowie, Edukacja Lubasz, Prywatny Zespół Szkół w Czarnkowie, Zespół Szkół w Wieleniu.

Reprezentacja naszej szkoły wywalczyła mistrzostwo w doskonałym stylu pokonując wszystkie drużyny. Z dużą konsekwencją w grze obronnej i niesamowitą skutecznością rzutową. Wszystkie mecze wygraliśmy z dużą przewagą bramek.

Naszą szkołę reprezentowały: Graczyk Klaudia, Milena Szymkowiak, Iwona Kiełczykowska, Piotr Joanna, Sroka Monika ,Magdalena Szymkowiak, Oliwia Helak, Lidia Michalska, Magdalena Dziabas.

Jako opiekun drużyny chciałam wszystkim zawodniczkom naszej drużyny serdecznie pogratulować i podziękować za walkę oraz czas poświęcony na godne reprezentowanie szkoły.

interklasa