blank

TRIUMF NA 3 MIĘDZYPOWIATOWYM KONKURSIE Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO!

tryumf na angW piątek, 4 listopada 2016r. zakończyła się zacięta rywalizacja w konkursie z języka angielskiego na szczeblu międzypowiatowym. W tym roku w szranki stanęły powiaty: wałecki, strzelecko-drezdenecki, gorzowski oraz czarnkowsko-trzcianecki. Każdy z nich reprezentowała grupa trzech uczniów z liceum oraz trzech uczniów z technikum, którzy zostali wyłonieni do tego finału po eliminacjach powiatowych. Gospodarzami tegorocznej edycji konkursu było Liceum Ogólnokształcące im. Janka z Czarnkowa w Czarnkowie.

Nauczyciele języka angielskiego z tej placówki opracowali dla uczestników test pisemny oraz zagadnienia na ustną część konkursu, zaś nauczyciele i zarazem opiekunowie uczniów z pozostałych szkół pracowali jako członkowie komisji i oceniali umiejętności uczestników konkursu. Przedstawicielką naszego powiatu z „Górki” była Natalia Nowaczyk, która rewelacyjnie się zaprezentowała i udowodniła, że posiada wybitne umiejętności językowe. Została zwyciężczynią konkursu w kategorii technikum! Ponadto jeszcze dwóch reprezentantów naszego powiatu stanęło w tym roku na podium co pozwoliło powiatowi czarnkowsko-trzcianeckiemu na zajęcie pierwszego miejsca z klasyfikacji powiatowej. Uroczysta galę wręczenia nagród uświetniło swoją obecnością wielu znakomitych gości, w tym starosta czarnkowsko-trzcianecki - Tadeusz Teterus oraz wicestarosta - Jacek Klimaszewski. Gratulujemy tak wspaniałego wyniku naszej uczennicy i trzymamy kciuki za kolejne sukcesy!

Zespół Języków Obcych Nowożytnych

Tekst: Anna Doczekała

 

filmy

erasmus plus

 

baner vulcan 1
steico klasa patronacka
szk odkrywcow 
 bip logo
 
 
 
szkola_humanitarna

dp

ecdl
 

szk_bez_przem_log

cert1
logo top
 godło

 

JMod Facebook Slider Likebox

Ta strona używa ciasteczek w celu usprawnienia korzystania z niej. Dowiedz się więcej tutaj.

Akceptuję ciasteczka z tej domeny.

EU Cookie Directive Module Information