VI EDYCJA POWIATOWEGO KONKURSU Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO BRAWO NATALIA!

brawo nataliaPo raz kolejny uczniowie Górki przystąpili do rywalizacji o zaszczytne miano najlepszego ucznia z języka angielskiego w naszym powiecie. Angliści z Liceum Ogólnokształcącego im. Janka z Czarnkowa przygotowali Powiatowy Konkurs z Języka Angielskiego w dwóch etapach. W pierwszej kolejności uczniowie przystąpili to eliminacji szkolnych, a następnie finaliści sześciu szkół z powiatu zostali zaproszeni na finał, który odbył się w liceum. Naszą szkołę reprezentowała zwyciężczyni szkolnych eliminacji: Natalia Nowaczyk z klasy 4RE, która przygotowywała się pod okiem pani Anny Doczekały. Zadaniem finalistów było rozwiązanie testu pisemnego oraz zaprezentowanie się podczas części ustnej. Natalia poradziła sobie doskonale zajmując trzecie miejsce i tym samym awansowała do kolejnego etapu konkursu. Już w tym tygodniu będzie reprezentować nasz powiat na Międzypowiatowym Konkursie z Języka Angielskiego. Dla zwycięzców zostały przygotowane nagrody, które na gali wręczyli dyrektor - Sławomir Żarczyński oraz wicestarosta czarnkowsko-trzcianecki – Jacek Klimaszewski. Gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnych zmaganiach!

Zespół Języków Obcych Nowożytnych

Tekst: Anna Doczekała