40-lecie nadania imienia szkole - 1976-2016 r.

Nagrody Wielkopolskiego Kuratora Oświaty na „Górce”

nagrody kuratora wlkpDwie Nagrody Wielkopolskiego Kuratora Oświaty trafiły do Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Józefa Nojego w Czarnkowie.

19 października 2016 roku w Ogólnokształcącej Szkole Baletowej w Poznaniu odbyła się uroczystość wręczenia nagród Ministra Edukacji Narodowej i Wielkopolskiego Kuratora Oświaty. Nagrody wręczyli Wicewojewoda Wielkopolski pani Marlena Maląg oraz Wielkopolski Kurator Oświaty pani Elżbieta Leszczyńska.

Wśród nagrodzonych znaleźli się dyrektor Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Józefa Nojego w Czarnkowie Jan Palacz i Anna Dolna- nauczyciel.

Nagrody są wynikiem sukcesów dydaktycznych, organizatorskich, wychowawczych, będących ukoronowaniem działań w roku szkolnym 2015/2016. Czarnkowska „Górka” gratuluje wybitnych osiągnięć!

Źródło: http://www.ko.poznan.pl/

ZSP Czarnków