blank

Drużynowe Mistrzostwa Powiatu w Szachach

szachy20 października 2016 roku w Miejskim Domu Kultury w Trzciance odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Powiatu w Szachach. W rywalizacji udział wzięły cztery drużyny: dwie drużyny z LO Trzcianka, Edukacja Lubasz i ZSP Czarnków. Zostały rozegrane dwie rundy, w których to drużyny walczyły każda z każdą. Po pierwszej rundzie „ Górka” zajmowała pierwsze miejsce, przed I drużyną LO Trzcianka. Decydujące starcie należało jednak do reprezentantów LO Trzcianka.

Wyniki:

I miejsce   I LO Trzcianka
II miejsce     ZSP Czarnków
III miejsce   II LO Trzcianka
IV miejsce   Edukacja Lubasz

 

Serdecznie gratulujemy reprezentacji naszej szkoły w składzie: Agnieszka Sikora, Kasper Ficner, Bartosz Kostyk, Eliasz Majewski, Sandra Paulus i życzymy powodzenie na Mistrzostwach Województwa Wielkopolskiego.
Opiekun: Małgorzata Bednarek

 

filmy

erasmus plus

 

baner vulcan 1
steico klasa patronacka
szk odkrywcow 
 bip logo
 
 
 
szkola_humanitarna

dp

ecdl
 

szk_bez_przem_log

cert1
logo top
 godło

 

JMod Facebook Slider Likebox

Ta strona używa ciasteczek w celu usprawnienia korzystania z niej. Dowiedz się więcej tutaj.

Akceptuję ciasteczka z tej domeny.

EU Cookie Directive Module Information