blank

Pierwszy występ grupy teatralnej „Twarzą w twarz”

twarza w twarz i wystepNa apelu z okazji Dnia Edukacji Narodowej w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Czarnkowie zaprezentowała się grupa teatralna „Twarzą w twarz” działająca przy MDK w Trzciance, prowadzona przez Justynę Łopatko.

Grupa wystawiła scenki przedstawiające szkołę dawniej i współcześnie. W części I wystawiono słynną scenę języka polskiego z powieści „Ferdydurke” Witolda Gombrowicza na podstawie samodzielnie opracowanego scenariusza. W części II zaprezentowano wizję współczesnej lekcji języka polskiego według autorskiego pomysłu członków grupy. Występ łączył elementy dramatyczne, taneczno – wokalne i wizualne. Młodzi aktorzy stanęli na wysokości zadania i pokazali swój artystyczny kunszt, czego świadectwem był pozytywny odbiór widzów i doskonałe recenzje po występie.

Justyna Łopatko

 

filmy

erasmus plus

 

baner vulcan 1
steico klasa patronacka
szk odkrywcow 
 bip logo
 
 
 
szkola_humanitarna

dp

ecdl
 

szk_bez_przem_log

cert1
logo top
 godło

 

JMod Facebook Slider Likebox

Ta strona używa ciasteczek w celu usprawnienia korzystania z niej. Dowiedz się więcej tutaj.

Akceptuję ciasteczka z tej domeny.

EU Cookie Directive Module Information