blank

Estetyka w wizerunku człowieka

estetyka w wiz2W niedzielę 16 października b.r. w Pile słuchaczki Szkoły Policealnej oraz kursów zawodowych w zawodzie Technik Usług Kosmetycznych z ZSP w Czarnkowie wraz p. Magdaleną Domagała szkolnym kosmetologiem brały udział w prezentacji premierowego zabiegu RETI-POWER VC. Punktem wyjścia do w/w szkolenia był szkolny projekt edukacyjny „Kreowanie estetyczne wizerunku człowieka‘’ w którym współuczestniczą słuchaczki. Dziewczęta miały możliwość poznać algorytm zaawansowanego, innowacyjnego zabiegu jak również utrwalić najefektywniejsze serie zabiegowe BIELENDA PRO na sezon jesienno-zimowy 2016/2017. Spotkanie przebiegało w miłej aczkolwiek tłumnej /ponad 60 osób/ atmosferze, a podczas przerwy na ,,kawę i ciacho” uczennice szkół policealnych miały możliwość wymiany wiedzy i poglądów z profesjonalistami, poznać nowości wprowadzone na rynek kosmetyczny przez BIELENDĘ PRO co zapewne wpłynęło na ich wszechstronny rozwój, wzbogacanie warsztatu pracy, doznania i wyrabianie wrażliwości estetycznej.

Magdalena Domagała

filmy

erasmus plus

 

baner vulcan 1
steico klasa patronacka
szk odkrywcow 
 bip logo
 
 
 
szkola_humanitarna

dp

ecdl
 

szk_bez_przem_log

cert1
logo top
 godło

 

JMod Facebook Slider Likebox

Ta strona używa ciasteczek w celu usprawnienia korzystania z niej. Dowiedz się więcej tutaj.

Akceptuję ciasteczka z tej domeny.

EU Cookie Directive Module Information