blank

Pamela pojedzie na Mistrzostwa Polski

sprawni razem przelajW dniu 29 września na trasach biegowych przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Czarnkowie odbyły się XVIII Jesienne Biegi Przełajowe Regionu Nadnotecko-Pilskiego „Sprawni-Razem”. Zawody cieszą się dużym zainteresowaniem, do Czarnkowa przybyli reprezentanci różnych dyscyplin mistrzostw Polski. Zgłoszonych było ponad 60 biegaczy, a przyjechało około 40 zawodników ze szkół podstawowych, ponadgimnazjalnych i gimnazjum z Gębic, Piły, Starej Łubianki, Wągrowca i Czarnkowa.

Uroczystego otwarcia zawodów dokonał Wicestarosta Czarnkowsko-Trzcianecki – pan Jacek Klimaszewski, pani Aleksandra Błażejewska - Prezes Nadnoteckiego Stowarzyszenia „Sprawni-Razem” w Pile, pan Jan Palacz – Dyrektor ZSP w Czarnkowie.

Przeprowadzono biegi w dwóch kategoriach wiekowych: młodszej i starszej, osobno dla dziewcząt i chłopców. Najszybszym biegaczom w każdej kategorii wicestarosta - pan Jacek Klimaszewski w asyście pani wicedyrektor Krystyny Sobkowiak, wręczył dyplomy, medale oraz nagrody rzeczowe. Zwycięskie placówki nagrodzone zostały pucharami. Po udekorowaniu zwycięzców, wszystkich zaproszono na obiad w stołówce Internatu przy ZSP.

Najlepsi biegacze pojadą w dniach 7-9.10.2016r. na Mistrzostwa Polski do Anturówka koło Łodzi .

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Czarnkowie reprezentowali uczniowie:

Patryk Pertek z klasy drugiej - w biegu na dystansie 3000 m zajął indywidualnie 5 miejsce

Jan Nowacki z kl. I- w biegu na dystansie 3000 m zajął indywidualnie 10 miejsce

Pamela Soleniewicz - z kl. I- w biegu na dystansie 1500 m zajęła indywidualnie 2 miejsce

i Weronika Lesińska z kl. I, która nie ukończyła biegu.

Wyniki klasyfikacji końcowej:

W kategorii dziewcząt młodszych zespołowo:

 1. SOSW Wągrowiec (30 punktów)
 2. ZS Gębice (28punktów)

W kategorii chłopców młodszych zespołowo:

 1. SOSW Jastrowie (81 punktów)
 2. SOSW Wągrowiec (74 punkty)
 3. ZS Gębice (56 punktów)

W kategorii dziewcząt starszych zespołowo:

 1. ZSG Piła (57 punktów)
 2. ZSP Stara Łubianka (51 punktów)
 3. ZS Gębice (47 punktów)
 4. ZSP Czarnków (28 punktów)

W kategorii chłopców starszych zespołowo:

 1. ZSP Stara Łubianka (82 punktów)
 2. SOSW Wągrowiec (49 punktów)
 3. ZSP Czarnków (45 punktów)
 4. ZSG Piła (27 punktów)
 5. ZS Gębice (19 punktów)

Organizatorzy dziękują wszystkim za pomoc w przeprowadzeniu zawodów (m.in. Powiat Czarnkowsko-Trzcianecki, ZSP w Czarnkowie, Internat przy ZSP) a zawodnikom życzą sukcesów w kolejnych imprezach sportowych.

Zawody przygotowali Lucyna Kalkowska, Piotr Kłos, Jerzy Kucharski.

 

filmy

erasmus plus

 

baner vulcan 1
steico klasa patronacka
chrzest 966
 bip logo
odkrywcy talentow
 
szkola_humanitarna

dp

ecdl
 

szk_bez_przem_log

cert1
logo top
 godło

 

JMod Facebook Slider Likebox

Ta strona używa ciasteczek w celu usprawnienia korzystania z niej. Dowiedz się więcej tutaj.

Akceptuję ciasteczka z tej domeny.

EU Cookie Directive Module Information