blank

Sukces uczniów ZSP w Czarnkowie podczas XVI Mistrzostw szkół powiatu czarnkowsko-trzcianeckiego w imprezie na Orientację

goraj orientacja23 września w Goraju zostały przeprowadzone XXI Mistrzostwa Szkół Leśnych w indywidualnym BnO oraz XVI Mistrzostwa szkół powiatu czarnkowsko-trzcianeckiego w InO, gdzie Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Józefa Nojego w Czarnkowie stanął na podium.

Przybyli biegacze z Zespołów Szkół Leśnych z Tucholi, Rucianego Nida i Goraju, oraz ze Szkół Podstawowych z Czarnkowa i Lubasza, z Gimnazjum a także Prywatnego Zespołu Szkół z Czarnkowa i Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych z Czarnkowa. Wystartowało ok. 80 zawodników w różnych kategoriach wiekowych z podziałem na kobietyi mężczyzn.

W XVI Mistrzostwach szkół powiatu czarnkowsko-trzcianeckiego w InO czarnkowską „Górkę” reprezentowali uczniowie: Piotr Graj z klasy III M4, Mariusz Mac z klasy IV LB i Szymon Norkowski z klasy II THB. Ich zadaniem było w jak najkrótszym czasie pokonanie wyznaczonej trasy na odcinku ok. 6 km oraz znalezienie kilkunastu punktów w terenie. Zawodnicy, oprócz dobrej kondycji, musieli wykazać się umiejętnością posługiwania się mapą i kompasem, co przyczyniło się do osiągnięcia przez nich dobrych wyników.
W kategorii M18 Piotr Graj uzyskał I miejsce, Mariusz Mac zajął III miejsce a Szymon Norkowski - miejsce V.

Opiekunkami młodzieży były Hanna Gadzińska i Lucyna Kalkowska.

Opiekunowie

 

filmy

erasmus plus

 

baner vulcan 1
steico klasa patronacka
szk odkrywcow 
 bip logo
 
 
 
szkola_humanitarna

dp

ecdl
 

szk_bez_przem_log

cert1
logo top
 godło

 

JMod Facebook Slider Likebox

Ta strona używa ciasteczek w celu usprawnienia korzystania z niej. Dowiedz się więcej tutaj.

Akceptuję ciasteczka z tej domeny.

EU Cookie Directive Module Information