blank

Grunt to bezpieczeństwo

grunt to bezpieczenstwoMiło mi poinformować, że  po raz drugi nasza szkoła została zakwalifikowana do akcji „Zostań Partnerem Grunt to Bezpieczeństwo”, której celem jest przeszkolenie 25 uczniów starszych klas (III i IV rok nauki) z zakresu bezpiecznego stosowania środków ochrony roślin na terenie Punktów Doradztwa Bayer w Przedsiębiorstwie Rolniczo - Hodowlanym  „Gałopol” Sp. z o.o.  Gospodarstwo Gaj Mały. Szkolenie odbędzie się w 26 września 2016 roku, po ukończeniu szkolenia uczestnicy piszą test, po którym uzyskują pięcioletnie uprawnienia w stosowaniu środków ochrony roślin. Na miejscu uczniowie dostaną materiały szkoleniowe, przeprowadzone zostanie szkolenie wraz z pokazem wykonywania zabiegów. Uczestnicy otrzymają zestawy: kombinezon z logo Bayer, maska, okulary i rękawice ochronne o wartości jednostkowej 150 PLN brutto. W czasie szkolenia gwarantowany będzie również posiłek. Wszystkich uczniów, których rodzice posiadają gospodarstwa rolne i zainteresowanych zdobyciem uprawnień zapraszam, aby zapisywać się w klasie C10 u pani Justyny Czajkowskiej.

 

filmy

erasmus plus

 

baner vulcan 1
steico klasa patronacka
szk odkrywcow 
 bip logo
 
 
 
szkola_humanitarna

dp

ecdl
 

szk_bez_przem_log

cert1
logo top
 godło

 

JMod Facebook Slider Likebox

Ta strona używa ciasteczek w celu usprawnienia korzystania z niej. Dowiedz się więcej tutaj.

Akceptuję ciasteczka z tej domeny.

EU Cookie Directive Module Information