blank

Elektryczna ozdoba świąteczna 2007

eos1.pngJak co roku w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Czarnkowie w okresie przedświątecznym odbył się konkurs „Elektryczna ozdoba świąteczna" organizowany przez nauczycieli przedmiotów zawodowych Waldemara Oltmanna i Artura Bombelczyka.

Konkurs odbywa się cyklicznie i cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem uczniów.

Na ogłoszony konkurs wpłynęło 30 prac wykonanych przez uczniów z klas od pierwszej do czwartej. Poziom prac z roku na rok jest coraz wyższy i z tego powodu trudno wybrać i nagrodzić najlepszą pracę. Oglądając prace widać ile trudu uczniowie włożyli w ich wykonanie i ile poświęcili czasu, aby uzyskać wspaniały efekt wizualny.

eos2.pngWyniki konkursu zostały ogłoszone w dniu czwartego grudnia br. Na ogłoszeniu wyników była obecna dyrektor ZSP Barbara Trybuchowska, kierownik CEZ Małgorzata Wylegała oraz dyrektor CEZ Andrzej Tadla. Jurorzy nagrodzili najlepsze prace wykonane przez: Dawida Woźniaka, Arka Koczorowskiego, Miłosza i Radosława Wieczorka, Krzysztofa i Adama Ratajczaka, Marcina Gałana i Macieja Peksę.

Uczniowie otrzymali atrakcyjne nagrody rzeczowe ufundowane przez Radę Rodziców przy ZSP i CEZ oraz sponsora pana Macieja Piechowiaka, który ufundował nagrody rozlosowane wśród wszystkich uczestników konkursu. Kolejny konkurs już za rok.

Organizatorzy W.O. i A.B.

filmy

erasmus plus

 

baner vulcan 1
steico klasa patronacka
szk odkrywcow 
 bip logo
 
 
 
szkola_humanitarna

dp

ecdl
 

szk_bez_przem_log

cert1
logo top
 godło

 

JMod Facebook Slider Likebox

Ta strona używa ciasteczek w celu usprawnienia korzystania z niej. Dowiedz się więcej tutaj.

Akceptuję ciasteczka z tej domeny.

EU Cookie Directive Module Information