Kamil Mazur ponownie najlepszy

image002.jpgDnia 3 grudnia 2007 roku w internacie Zespołu Szkół Leśnych w Goraju odbył się powiatowy etap II Olimpiady Wiedzy o AIDS, którego głównym organizatorem była Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Czarnkowie. Tegorocznym zmaganiom towarzyszyło hasło:

„Nieważne kim jesteś, jakie masz przekonania czy wykształcenie,
HIV/AIDS może dotyczyć również Ciebie".

W powiatowym etapie olimpiady udział wzięli uczniowie szkół ponadgimnazjalnych Powiatu Czarnkowsko-Trzcianeckiego. Naszą szkołę reprezentowali: Katarzyna Walerowska z klasy IV EK i Kamil Mazur z IV ŻB. Uczestnicy olimpiady rozwiązywali test wymagający specjalistycznej wiedzy dotyczącej problematyki HIV/AIDS.

Walka była bardzo wyrównana, a wszyscy wykazali wysoki poziom przygotowania. Najlepszy okazał się nasz uczeń - Kamil Mazur, który zdobył największą ilość punktów i tym samym tytuł ZWYCIĘZCYJ Wyniki Kasi były również bardzo zadowalające. Zajęła ona bowiem IV miejsce. Zwycięzcy olimpiady otrzymali nagrody i dyplomy. Serdecznie gratulujemy naszym uczniom, którzy niewątpliwie zasługują na miano „fachowców" i „specjalistów" w dziedzinie tak ważnej, jaką jest profilaktyka zakażeń HIV/AIDS.

Marta Kasperczak