Język angielski na scenie  uczniowie na festiwalu w Złotowie.

jezyk_ang_na_scenie.pngTego samego dnia, tj. 24 listopada 2007 r. w przeglądzie form teatralnych „Język angielski na scenie" - Goldtown Drama Competition wzięła udział również grupa uczniów przygotowanych pod okiem Anny Kotanowicz i Edyty Masłek. Młodzież z klas: 3EK - Joanna Silińska i Monika Kawlewska, 2HA - Kinga Odwrot i Daria Gałązka, 3ŻB - Ewelina Gwizdała, Weronika Nowak i Maciej Nowak, 1Ż4 - Karina Pilawska oraz 3I4 - Weronika Gawrych, zaprezentowała sztukę w języku angielskim, pt.: „The Apple". Udany debiut na festiwalu grupa teatralna zawdzięcza kilkutygodniowej, ciężkiej pracy, za którą została nagrodzona oklaskami publiczności oraz pamiątkowymi dyplomami.

Anna Kotanowicz