blank

Bądź wzorem dla innych kierowców

Kolejny rok trwa wspólna akcja młodzieży Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych i Sekcji Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Czarnkowie, mająca na celu poprawę bezpieczeństwa uczestników ruchu drogowego. Akcji patronuje nauczyciel ZSP, p. D. Mościcka - Patalas. Działania takie są tym bardziej zrozumiałe, że szkoła położona jest przy głównej drodze Czarnków - Piła i zachowanie bezpieczeństwa społeczności uczniowskiej jest dla szkoły jednym z priorytetów. Uczniowie mają możliwość zobaczenia nie tylko nieprawidłowych zachowań na drogach uczestników ruchu drogowego, ale również zwracają uwagę na poprawne zachowania użytkowników dróg. Podczas prowadzenia działań młodzież dysponuje przygotowanymi przez siebie broszurami tematycznymi oraz wierszykami, którymi obdarza zatrzymanych kierowców. Najważniejsze aby zwrócić uwagę na tych którzy zapominają o prawach na drodze, uczulić ich na problem, pouczyć. Bo przecież każdy chce się czuć bezpiecznie na drodze, zarówno kierujący pojazdem, jak i pieszy.

 

 

opr. A. Zalewska

 

filmy

erasmus plus

 

baner vulcan 1
steico klasa patronacka
szk odkrywcow 
 bip logo
 
 
 
szkola_humanitarna

dp

ecdl
 

szk_bez_przem_log

cert1
logo top
 godło

 

JMod Facebook Slider Likebox

Ta strona używa ciasteczek w celu usprawnienia korzystania z niej. Dowiedz się więcej tutaj.

Akceptuję ciasteczka z tej domeny.

EU Cookie Directive Module Information