blank

Dowiodły, że potrafią&

dsc00054.png19 listopada 2007 roku w Sali Sesyjnej Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Poznaniu miało miejsce szczególne wydarzenie - uroczystość wręczenia dyplomów Stypendiów Prezesa Rady Ministrów dla szczególnie uzdolnionych uczniów w roku szkolnym 2007/2008. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Józefa Nojego jest szczególnie wyróżniony, ponieważ dwie uczennice szkoły Daria Wiza (Liceum Profilowane) oraz Sylwia Klewenhagen ( Technikum) uczestniczyły w spotkaniu z Wielkopolskim Kuratorem Oświaty Elżbietą Leszczyńską. Wraz z uczennicami w tej doniosłej chwili brał udział dyrektor szkoły Jan Palacz. Uczennice nie tylko posiadają najwyższą średnią ocen w danym typie szkoły, ale również dały się poznać jako otwarte, ambitne młode osoby, które działają ciągle dla społeczności szkolnej.

 

Udzielają sie nie tylko na zajęciach, ale również aktywne są na pozalekcyjnych spotkaniach, kółkach. Dziewczyny pracują dla całej społeczności szkoły uczestnicząc w jej życiu nie tylko dydaktycznym, ale również wychowawczym. Widoczne są podczas uroczystości szkolnych, apeli, konkursów i to nie tylko na szczeblu szkoły, ale również regionu. Warto dodać, że Daria spotkała się w tym roku z Prezydentem RP podczas wręczania szkole tytułu Przedsiębiorczej Szkoły, z przedstawicielami MEN, z Marszałkiem Sejmu, gdzie reprezentowała szkołę podczas wręczenia Certyfikatu Interkl@sy. Jak sama mówi „ potrafi otworzyć już drzwi urzędów i czuje się w nich dobrze".

Wyróżnionym uczennicom oraz ich rodzicom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

Centrum Informacji ZSP im. Józefa Nojego

w Czarnkowie

filmy

erasmus plus

 

baner vulcan 1
steico klasa patronacka
szk odkrywcow 
 bip logo
 
 
 
szkola_humanitarna

dp

ecdl
 

szk_bez_przem_log

cert1
logo top
 godło

 

JMod Facebook Slider Likebox

Ta strona używa ciasteczek w celu usprawnienia korzystania z niej. Dowiedz się więcej tutaj.

Akceptuję ciasteczka z tej domeny.

EU Cookie Directive Module Information