blank

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych podczas V Forum Twórczych Nauczycieli

for_naucz.png10 listopada 2007 r. w Pilskim Domu Kultury odbyło się V Forum Twórczych Nauczycieli pod hasłem „Kreatywny nauczyciel w komunikacji interpersonalnej". Wykład inauguracyjny „Między słowami. Komunikowanie międzyludzkie w kilku odsłonach" wygłosiła dr Katarzyna Bocheńska. W czasie spotkania szkoły różnych typów prezentowały swoją twórczość i osiągnięcia.

Druga część forum polegała na pracy nauczycieli w grupach panelowych. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Czarnkowie zaprezentował projekty zrealizowane w roku szkolnym 2006/2007: „Matematyka inaczej" oraz Festiwal Nauk Matematyczno-Przyrodniczych. Projekty w imieniu zespołu nauczycieli nauk matematyczno-przyrodniczych przedstawiły: Anna Norkowska-Polowczyk, Katarzyna Ruta-Żak i Danuta Karpińska.

Praca w grupie panelowej przebiegała w miłej i twórczej atmosferze, służącej wymianie doświadczeń.

 

 

Katarzyna Ruta-Żak

Anna Norkowska-Polowczyk

Danuta Karpińska

 

filmy

erasmus plus

 

baner vulcan 1
steico klasa patronacka
szk odkrywcow 
 bip logo
 
 
 
szkola_humanitarna

dp

ecdl
 

szk_bez_przem_log

cert1
logo top
 godło

 

JMod Facebook Slider Likebox

Ta strona używa ciasteczek w celu usprawnienia korzystania z niej. Dowiedz się więcej tutaj.

Akceptuję ciasteczka z tej domeny.

EU Cookie Directive Module Information