40-lecie nadania imienia szkole - 1976-2016 r.

Zwolnij zanim będzie za późno

zwolnij.pngTo główny przekaz spotkania z Inspektorem Ruchu Drogowego, w którym uczestniczyła młodzież naszej szkoły. Spotkanie odbyło się 26 września i brały w nim udział wybrane klasy, w których uczniowie posiadają prawo jazdy.

Wiedzy nigdy za dużo - p. Stanisław Jendraszczak w trosce o bezpieczeństwo młodych kierowców i pasażerów przygotował pełne ekspresji wystąpienie. Młodym uczestnikom ruchu drogowego przypominał o tym, że niestety główne przyczyny zdarzeń na drogach w Wielkopolsce to wciąż niedostosowanie prędkości do warunków ruchu, niezachowanie bezpiecznej odległości między pojazdami, nieprawidłowe wyprzedzanie.

Spotkanie odbywało się w ramach tygodnia bezpieczeństwa na drodze. Wśród młodych kierowców spotkało się z życzliwym przyjęciem, mamy nadzieję, że hasło przewodnie spotkania będzie obecne w każdej sytuacji na drodze.

A.Z.

interklasa