EUROPEJSKI DZIEŃ BEZ SAMOCHODU

bez_sam.pngCzarnkowskie obchody Europejskiego Dnia bez Samochodu zorganizował Urząd Miasta wspólnie z Rowerową Sekcją Turystyczną 22.09.2007 roku. W imprezie wzięli udział mieszkańcy naszego miasta oraz znane osoby z życia społecznego, gospodarczego i kulturalnego miasta Czarnkowa, młodzież szkół wraz z nauczycielami, w tym również uczennice naszej szkoły. Naszą szkołę reprezentowały uczennice klasy 4EK: Agnieszka Cichowicz, Martyna Dreczka, Sylwia Malikowska wraz z nauczycielami Małgorzatą Bednarek i Piotrem Kłos. Całe przedsięwzięcie miało na celu wyrażenie wspólnej troski o sprawy jakości życia mieszkańców Czarnkowa oraz rozpropagowanie idei zrównoważonego transportu. Impreza była wyjątkowo udana ze względu na sprzyjającą pogodę, jak również ze względu na dużą frekwencję-116 uczestników. Program był bardzo bogaty, ponieważ oprócz przejazdu ulicami miasta, była zabawa, poczęstunek w Łazienkach Czarnkowskich.