blank

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Józefa Nojego po raz trzeci laureatem Dnia Przedsiębiorczości

image003.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 września 2007 r. w Pałacu Prezydenckim odbyła się Gala Przedsiębiorczości–finał programu „Dzień Przedsiębiorczości”, w której uczestniczyli: Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Lech Kaczyński, Podsekretarz Stanu w Kancelarii Prezydenta RP Ewa Junczyk-Ziomecka, Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Nauki i Szkolnictwa Wyższego Olaf Gajl, Prezes Zarządu Fundacji Młodzieżowej Przedsiębiorczości Zbigniew Modrzewski, Przewodnicząca Rady Dyrektorów Fundacji Młodzieżowej Przedsiębiorczości Sonia Wędrychowicz oraz przedstawiciele nagrodzonych szkół
i instytucji.

image001.jpg

 

 

 

 

 

 

 

Wśród 22 laureatów znalazł się Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Józefa Nojego w Czarnkowie. Dyrektor szkoły Jan Palacz w obecności przedstawicieli koordynatorów szkolnych programu Katarzyny Bielejewskieji Barbary Trybuchowskiej oraz uczennicy klasy III liceum profilowanego Darii Wiza, odebrałz rąk obecnych na gali ministrów statuetkę „Najaktywniejszej szkoły” oraz dyplomy dla szkoły oraz koordynatorów, wśród których były Sylwia Borowczak i Agnieszka Geremek.

Program, którego pomysłodawcą jest Fundacja Młodzieżowej Przedsiębiorczości adresowany jest do uczniów szkół średnich. Jego celem jest praktyczne poznanie miejsc pracy w lokalnych zakładach. W obecnej, czwartej edycji programu brało udział ponad 38 tys. uczniów z 598 szkół z całej Polski, w tym z ZSP w Czarnkowie.

Laureaci programu otrzymali podziękowania zarówno od Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego, jak i obecnych na uroczystości ministrów oraz od prezesa FMP.

Po uroczystej gali w sali kolumnowej pałacu prezydenckiego, uczestnicy zwiedzili apartamenty prezydenckie. Były też liczne rozmowy, zdjęcia i wywiady.

Nie byłoby zapewne szans na odniesienie po raz trzeci sukcesu przez nasze - małe środowisko, gdyby nie wyjątkowa życzliwość lokalnych instytucji, które wspomagają szkołę w realizacji wielu programów dla młodzieży.

 

KB

filmy

erasmus plus

 

baner vulcan 1
steico klasa patronacka
szk odkrywcow 
 bip logo
 
 
 
szkola_humanitarna

dp

ecdl
 

szk_bez_przem_log

cert1
logo top
 godło

 

JMod Facebook Slider Likebox

Ta strona używa ciasteczek w celu usprawnienia korzystania z niej. Dowiedz się więcej tutaj.

Akceptuję ciasteczka z tej domeny.

EU Cookie Directive Module Information